MENU
klinika

Një tjetër hit rrugës

“Uragani Tayna” gati me bashkëpunimin e bujshëm!

30.06.2019 - 18:13

Pas “Caliente”, Tayna e ka gati bombën e radhës! 

Duket se e ka nisur shumë fuqishëm bujën e saj si këngëtare. E në fakt kjo u dallua që në këngët e saj të para që u kthyen në hite, menjëherë pas publikimit.

Reperja shqiptare do të bashkëpunojë me Azet-in për hitin e ri që do të publikohet së shpejti.

Burimet shkruajnë se Tayna do sjellë një duet me reperin shqiptar me famë në Gjermani.

Kënga pritet të publikohet brenda këtyre ditëve, por ende s’ka një datë fikse pasi projekti është shtyrë pak në realizim.

Dy reperët janë shumë të suksesshëm jashtë dhe brenda vendit ndaj nuk ka asnjë dyshim që do të jetë një super hit! 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN