MENU
klinika

Detaje

Aksident në Shkodër, plagosen rëndë 2 persona

22.07.2019 - 14:44

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Beltojë të Shkodrës.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë, një biçikletë dhe një motor, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Raportohet se të plagosurit ndodhen në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.