MENU
klinika

Detajet

Aksident tragjik në Shëngjin, vdes 27-vjeçari

03.07.2019 - 09:42

Një aksident i rëndë është shënuar në Shëngjin mbrëmjen e djeshme.

Një makinë ka përplasur dy të rinj me motor, ku njëri prej tyre ka humbur tragjikisht jetën.

Mësohet se të rinjtë janë kushërinj dhe janë përplasur nga një mjet tip ‘BMW’.

kolana e librave

Raportohet se njëri prej të rinjve ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin rajonal të Lezhës, i identifikuar si Indrit Ndreca, 27 vjeç.

Ndërkohë kushëriri i 27 vjeçarit është plagosur dhe është dërguar në Spitalin e Traumës jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.