MENU
klinika

Një yll në You Tube

Aksidenti i merr jetën prezantueses së njohur

14.07.2019 - 18:57

Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në jug të Londrës.

Ajo besohet të jetë viktimë e aksidentit që përfshin një skuter dhe kamion, të premten në Battersea.

kolana e librave

Ajo ishte yll edhe në YouTube, ku kishte më shumë se 340 mijë abonentë në kanalin e saj dhe shumë ndjekës në Twitter dhe Instagram.

Kanali i saj ofroi këshilla shëndetësore dhe jetese, dhe ajo themeloi shfaqjen ’10 Arsyet pse’.