MENU
klinika

De Laurentis mposht konkurrencën

Ancelotti pret James/ Napoli blen talentin maqedonas!

09.07.2019 - 19:19

E kërkuan ekipe si Interi dhe Atletico Madrid, por mesfushori 20-vjeçar nga Maqedonia Veriore, Eljif Elmas do t’i bashkohet skuadrës së Napolit.

“të kaltrit” kanë gjetur akordin me skuadrën turke të Fenerbahces, që do të marrë 15 milionë euro plus bonuset, në këmbim të kartonit të mesfushorit Elmas.

konica sportkonica sport mobile

Nga ana tjetër, 20-vjeçari pritet të mbërrijë sonte ose nesër në mëngjes në Itali, për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore, para se të vihet në dispozicion të Carlo Ancelottit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Gati superoferta për Interin

Napoli ndërhyn në çështjen “Icardi”