MENU

Publikon foton e rrallë!

Arbana poston momentin e ëmbël me ‘dy dashuritë’

11.07.2019 - 14:27

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes të të gjithëve, kjo herë prej polemikave mbi emisionin e herë për jetën personale.

Së fundmi janë shtuar ka shumë dyshimet në lidhje me marrëdhënien e saj me regjzorin e emisionit Eduartin, kjo pas edhe fotove të shumta të tyre krah njëri tjetit.

Arbana Osmani është rikthyer nga pushimet e saj, dhe duket se i është përkushtuar totalisht djalit të saj, Jon.

Së fundmi ajo postoi një foto me djalin e saj Jon dhe një kotele, që përkëdhelen më njëri-tjetrin.

Në një foto të ëmbël nga shtëpia, Arbana Osmani ka treguar dashurinë e Jonit për kafshët. Me një kotele në krah që përkëdhelet me Jonin, Arbana Osmani shkruan:

“Përkëdhelje me këta të dy”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Këto janë ditët..."

Arbana Osmani jep lajmin e papritur