MENU
klinika

Ç'po ndodh?

Basha takim me Metën, më pas mbledh aleatët

16.07.2019 - 10:00

Mëngjesin e sotëm kryedemokrati Basha ka zhvilluar një takim me presidentin Ilir Meta.

Mësohet se takimi mes tyre është zhvilluar mëngjesin e sotëm dhe ka zgjatur 40 minuta.

kolana e librave

Pas takimit me kreun e shtetit, kryetari i PD ka thirrur në një takim aleatët opozitarë.