MENU
klinika

Nuk bashkohet me grupin

Bayerni ‘me gisht në gojë’, Leroy Sane ndryshon mendje

14.07.2019 - 14:57

Bayern Munchen po ecën me hapa breshke për të arritur te Leroy Sane.

Sulmuesi i Manchester City-t dëshironte të transferohej në Gjermani te kampionët e vendit, por këta të fundit nuk paguan shifrën e kërkuar prej anglezëve.

Sane është mërzitur me këtë sjellje dhe nuk do të presë më bavarezët.

‘The Mirror’ shkruan se sulmuesi i krahut ka vendosur të mos largohet nga kampionët e Anglisë.

23-vjeçari ka nisur stërvitjen me skuadrën në SHBA dhe nuk do të largohet nga Premier League. Sane do të mbetet sërish nën drejtimin e trajnerit Pep Guardiola.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN