MENU
klinika

Ja statusi i tij...

Beqar apo i lidhur me Kiarën? Butrinti i tha të gjitha

28.07.2019 - 16:18

Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë shpesh i përfolur në media dhe rrjete sociale rreth jetës së tij private.

Është aluduar shumë herë se ai është në lidhje me prezantuesen Kiara Tito, e prezenca e kësaj të fundit në klipin e tij “Hajt hajt”, rriti edhe më shumë dyshimet.

Mirëpo duket se mes dyshes nuk ka diçka më shumë se miq– kështu të paktën ka lënë të kuptohet ai në intervistën e tij më të fundit.

Ai u shpreh se është beqar dhe i fokusuar vetëm në karrierë.

Ndërsa sa i përket aludimeve, Butrinti tha se nuk është e thënë që me çdo femër që ai shihet ose del në rrjetet sociale, do të thotë se është e dashura e tij.

Ai gjithashtu ka folur për projektet e shumta që është duke përgatitur, duke cituar ndër të tjerash se ëndërron një koncert gjgant në të ardhmen, në një nga stadiumet shqiptare.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Instagrami i zbuloi të gjitha...

Butrint Imeri dhe modelja janë sërish bashkë?!

Ja për çfarë bëhet fjalë

Kiara Tito zbulon surprizën e rradhës