MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Besojeni apo jo, por Kylie sapo i tha “JO” martesës me Travis

20.07.2019 - 17:18

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur ti surprizojnë fansat e tyre.

E kjo në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fillimi i kohës.

Që atëherë, sa herë ata postojnë ndonjë foto në Instagram apo shfaqen në publik, ndjekësit e interpretojnë deri në detajet më të vogla. Dyshimi më i madh që ata kanë për momentin është nëse çifti është martuar apo jo.

Dhe jo, Kylie nuk dëshiron të martohet për momentin.

kolana e librave

Sipas një burimi, që mesa duket i tregon sekretet e familes për “Us Weekly”, reperi dëshiron që t’i bëjën gjërat zyrtare, ndërkohë që partnerja e tij nuk është dhe aq dakord.

“Martesa nuk është e rëndësishme për Kylie-n, por është shumë e rëndësishme për Travis“- thotë burimi- “Por ndërkohë që ai ja shpreh këtë dëshirë herë pas herë, ajo nuk dëshiron.

Megjithatë vazhdojnë të flasin në lidhje me këtë temë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kylie " E kam vështirë të besoj sërish"

Çfarë po ndodh me çiftin Kylie Jenner-Travis Scott?


“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!