MENU
klinika

Siguron yllin anglez

“Boom”/ United marrëveshje 80-milionshe në merkato!

21.07.2019 - 20:06

Manchester United raportohet të ketë arritur marrëveshjen për blerjen 90 milionë euro të yllit të Leicester City-t Harry Maguire.

Ka muaj të tërë që Maguire është objektivi kryesor i Djajve të Kuq dhe pas negociatave të vazhdueshme, më në fund thuhet të jetë arritur akordi.

Manchester United i ka dhënë Dhelprave shumën e kërkuar për lojtarin dhe tani ka ardhur drita jeshile e transferimit të tij.

Pritet që gjithçka të bëhet zyrtare brenda ditëve të ardhshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një ëndërr e vjetër rikthehet në listë!

United kërkon miliona për Lukakun/ Inter lëviz për planin B!