MENU
klinika

Instagrami i zbuloi të gjitha...

Butrint Imeri dhe modelja janë sërish bashkë?!

23.07.2019 - 16:02

Ju kujtohet vajza interesante Tula Abedini që na tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në videoklipin e Butrint Imerit?

Si fillim u vu re se ajo ishte pjesë  edhe në videoklipin e Ledri Vulës dhe Adrian Gaxhës, por nuk pati asnjë reagim nga ana e secilit…

Së fundmi, ne vimë me lajme të reja dhe ja detaji që po na habit të gjithëve…

Siç edhe e kemi parë Butrinti ka lançuar një pjesë të këngës së re në bashkëpunim me Nimo, që është duke u xhiruar dhe pritet të publikohet së shpejti në treg, ku edhe e promovoi nëpërmjet postimeve në llogarinë e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Ça po don Porsche, Bentley, Maybach zemer, ça, ça, ça? @Nimo

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Por, prisni sepse ideja nuk qëndron tërësisht këtu… Modelja Tula ka publikuar një Instastory, teksa shprehet se po xhiron në Durrës me Entermedia, e njëjta kompani që realizon edhe klipet e Butrintit. Nën shkrimin “Prapë unë”, Tula po na shton dyshimet…

Historia vazhdon, sepse Butrinti po xhiron në Greqi, siç edhe duket në vetë postimin e tij…Mos ndoshta janë dy skena të ndryshme të klipit?

Tani, si i bie të jetë me rregull treshi, Butrinti sërish është fiksuar me këtë vajzë dhe po xhirojnë videoklipin e rradhës së bashku? Ju na e thoni…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN