MENU
klinika

Detajet

Dibër/ Humb jetën 30-vjeçari, goditet me plumb në kokë

26.07.2019 - 18:11

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Dibër.

Një 30-vjeçar ka mbërritur në Spitalin Rajonal të Dibrës pa shenja jete, i goditur me plumb në kokë.

Mësohet se një person rreth 30 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të plagëve, pasi ka marrë një plumb në kokë.

kolana e librave

Viktima është nga fshati Vlashe e njësisë administrative Shupenzë.

Nuk dihet nëse e kanë vrarë apo ka kryer vevëvrasje. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin.