MENU
klinika

Gjendja e tij, e rëndë

Diesel shpërthen në lot! Dublanti i tij bie nga 9 metra lartësi

23.07.2019 - 13:27

Ashtu siç është njoftuar edhe më herët “Fast and Furious “ ka nisur xhirimet për serinë e nëntë të filmit dhe aktorët janë zhvendosur për në Leavesden.

Teksa po xhironin një skenë të vështirë, dublanti i Vin Diesel ka pësuar një aksident të rëndë dhe momentalisht ndodhet në koma.

Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, teksa Joe Watts po xhironte një hedhje nga 9 metra lartësi.

kolana e librave

Ai ka rënë në tokë dhe pasi atij momenti nuk është përmendur më.

Ekipi i xhirimeve ka shprehur keqardhjen dhe thuhet se Diesel ka shpërthyer në lot kur e ka parë dublantin e tij në atë gjendje.

Joe Watts është i njohur në Hollywood, pasi rolet e tij si dublant janë të shumta.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN