MENU
klinika

Ditëlindja e SHBA

Rama urim special: Aleatët më të mëdhenj të Shqipërisë!

04.07.2019 - 08:47

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka dalë me një urim special për Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot me rastin e ditëlindjes së saj.

Teksa uron SHBA, Rama i cilëson si miqtë dhe aleatët më të mëdhenj të Shqipërisë dhe shqiptarëve.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES ?

dhe në këtë ditëlindje të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, miqve e aleatëve më të mëdhenj të Shqipërisë dhe shqiptarëve, ju priftë e mbara të gjithëve?????