MENU
klinika

Thuajse i larguar nga Real Madrid

E bujshme/ Pronarët e Interit ofertë ‘faraonike’ për Gareth Bale!

21.07.2019 - 20:57

Gareth Bale është në merkato dhe shumë shpejt do të largohet nga Real Madridi, këtë e konfirmoi edhe Zinedine Zidane, në fund të ndeshjes me Bayern Munich.

Të gjithë dyshimet janë se ku do të jetë e ardhmja e 30-vjeçarit, “Mundo Deportivo” ka zbuluar se një ofertë e rëndësishme ka ardhur nga pronarët e Interit.

kolana e librave

Mësohet se Suning dëshiron që uellsjani të jetë tek skuadra e tyre tjetër në Kinë, Jiangsu Suning.

Mësohet se kinezët i kanë ofruar kontratë 3-vjeçare me pagë 15 milionë euro në sezon, tani është në dorë të Bale për të vendosur të ardhmen e tij.