MENU
klinika

Policia jep detajet

E rëndë në Durrës, humb jetën turisti sapo futet në det

01.07.2019 - 14:07

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës gjatë ditës së sotme.

Një turist 49-vjeçar ka humbur jetën sapo ka hyrë në det.

Sipas njoftimit të policisë, bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.S, 49 vjeç, banues në Gjermani.

Durrës/Informacion Paraprak:

kolana e librave

Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen, dyshohet arrest kardiak.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.