MENU

Publikon foto!

Enca u bën diss xhelozeve në mënyrën më luksoze!

12.07.2019 - 13:04

Enca është dhe do të mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes për tërë mënyrën sesi ajo është.

Diss-e pa fund për këngëtarët apo edhe “armiqtë e pashpallur”!

Ditë pas dite duhet të bëhemi gati për të dhe për provokimet e njëpasnjëshme të saj… Së fundmi ja ku erdhi ngacmimi i rradhës, ku duket Enca, me një varëse Swarovski ku lexohet: “Jealous” (Xheloze)

Dhe me këtë postim të vetëm në Instagram, Enca sa u shtoi zilinë gjithë atyre të cilëve u dedikon këngën e saj të re.

Këngëtarja ka kohë që paralajmëron një këngë për të gjithë ata që i vihen kundra për shkak të xhelozisë.

Mund t’i japim vetes lirinë për të thënë se Enca sapo zbuloi mënyrën më luksoze për të bërë diss.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…