MENU

Sukses botëror

Erika Kolani, modelja shqiptare imazh promocional në botë

22.07.2019 - 15:08

Erika Kolani, një inxhiniere ndërtimi në Athinë me nota te shkelqyera, njëkohësisht edhe modele atje.

Ajo ka pasur edhe një sukses të padiskutueshëm në shumë vende të botës si Xhakarta në Indonezi, në Dubai, Malajzi  dhe Singabore.

Supermodelja e mirënjohur, tashmë anë e mbanë botës; ka bashkëpunuar me 2 stilistet më të mëdhenj të botës Xhorxho  Hobeika dhe Elisap.

Vetë Xhorxh Hobeika e ka vënë foton e saj në Facebook e madje edhe në faqen e parë.

Së fundmi Erika ka qenë edhe imazh kryesor i një spoti publicitar, ku na duhet të pranojmë se duket goxha tërheqëse.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë Erikës shumë suksese në rrugën e saj të modelingut, për të rrëfyer edhe faktin se po na bën krenarë në mbarë botën.  

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…