MENU
klinika

Rasheli u harrua...

Ermal Mamaqi zgjodhi mes Kejvinës dhe Belindës!

20.07.2019 - 13:03

Ermal Mamaqi gjithnjë ka ditur të tërheqë vëmendjen me deklaratat e tij publike dh së fundmi ja ku po vjen sërish me në tjetër.

Ai ka qenë i ftuari special i emisionit “3shat”.

Moderatori i njohur ka folur për një nga figurat më të bujshme të programit të tij, që tashmë është larguar.

Bëhet fjalë për velinën, Kejvina Kthella e cila me sa duket është e preferuara e tij në krahasim me Belindën.

kolana e librave

I pyetur se kë do më shumë mes vajzave ai u tregua diplomat me përgjigjen edhe pse e bëri zgjedhjen:

“Kejvinën e dua shumë. Belinda është një dashuri e re, por nuk e kam njohur mirë”, tha moderatori i “Xing me Ermalin”.

Ore, si i bie që Rashelin e harruan fare këta? Gjithësesi Kejvinës do i jetë bërë qejfi. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ermali po i bën konfuzë të gjithë

Po Belinda? Kejvina Kthjella kthehet ne Xing!

"Tani mund të vdes në paqe”

U takua me Maluma-n, Kejvina rrëfen detajet!

Demika i tha të gjitha

Wow! Tayna bashkëpunim me Maluma-n!