MENU
klinika

Foto

“FaceApp” po çmend VIP-at, ja të famshmit vite më vonë

17.07.2019 - 11:56

“Nuk duam të plakemi” e themi tërë ditën, por mesa duket kureshtja nuk na lë dhe duam të dimë sesi do dukemi pas disa vitesh.

E provuat dhe ju? E provuan dhe VIP-at, FaceApp.

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto komike të personazheve të njohur të ekranit, të cilat po bëjnë namin.

Një program i quajtur “FaceApp” na ka fiksuar të gjithëve dhe ai tregon se si do të dukemi pas disa vitesh, më saktë kur të plakemi.

Nga Ermal Mamaqi te Tolgahan dhe Almeda, kështu do të duken personazhet e njohur kur të jenë në moshë të thyer.

kolana e librave

Personat të cilët u bënë kuriozë nuk nguruan ta provojnë dhe pjesë e tyre kanë qenë edhe personazhet e famshëm.

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagtam fotot transformuara së bashku me disa komente epike.