MENU
klinika

Kjo nuk pritej...

Fero tradhëton Arbenitën, publikohet biseda e tij me fansen

20.07.2019 - 14:18

Fero dhe Arbenita mund të themi me plot bindje se janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar.

Prej disa javësh në media qarkullojnë foto dhe biseda ma fanset e reperit, me të cilat thuhet se ai ka pasur edhe ngacmime.

Sikur të mos mjaftonte fotoja me një prej fanseve të tij, një detaj tjetër ka dalë në dritë.

Së fundmi burimet kanë publikuar bisedën e reperit me një fanse të tij nga Prishtina, e cila i kërkon Feros të zhvendoset në kryeqytet.

Nga biseda duket se ata kanë bërë plan për të jetuar bashkë dhe marrëdhënia mes tyre është mjaft e afërt.

Biseda e plotë:

kolana e librave

Fero: A e di qka kem fol na për lidhjen tonë

Fansja: Po ke than me mshel Instagramin dhe Snapin dhe me ardh n’Prishtin afër meje, me jetu apo?

Fero: E di ti hiq spom ngomn

Fansja: Po qka met ngu ty mos mlodh fort

Fero: Ani de ani hi nSnap

Fansja: Oke

Identititeti i fansea nuk është bërë i ditur, megjithatë kuptohet vetëm që ajo jeton në Prishtinë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një "Miss" nuk matet dot me Arbenitën...

Një e dashur e çmendur si Arbenita kërcënon fansen e Feros!