MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Gomonia pëson defekt në mes të detit, shpëtohen 2 persona

23.07.2019 - 08:53

Një gomone në Vlorë ka pësuar defekt në mes të detit.

Në bordin e saj ndodheshin dy persona.

Gomonia “Stuhia” pësoi defekt gjatë kohës që lundronte në det.

Raportohet se dy personat që lundronin me ‘Stuhinë’ janë shpëtuar.

Operacioni për shpëtimin e 2 shtetasve u ndërmor nga Policia dhe Roja Bregdetare.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme në qytetin bregdetar.