MENU
klinika

"Rolex me rrogë gazetarie"

Ilda Bejleri na tha troç ku i gjen paratë për jetën e shtrenjtë

22.07.2019 - 13:02

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri kemi vënë re që gjithnjë ka qenë e komentuar më së shumti për pamjen e saj të jashtme sesa për anën profesionale.

Së fundmi ka nisur pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin e saj në Instagram disa foto nga pushimet luksoze, ku ka mbërritur me helikopter privat.

Jeta e shtrenjtë e Ildës i ka bërë përshtypje të gjithëve e sigurisht edhe ndjekësve të saj dhe në Instastory dikush e ka pyetur në lidhje me rrogën si gazetare.

“Si arrin të blesh Rolex me rrogë gazetarie?”, e pyet ndjekësi, të cilit Ilda ja ka sqaruar publikisht se si i mbulon shpenzimet e saj.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”- shkruan moderatorja në Instastory, ku ka pozuar me orën e saj “Rolex” në dorë.

 

Eh moj Ilda, lum ti për gjyshen që paske pasur…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"E hap dekoltenë sa hap gojën..."

Ilda Bejleri thumbon analistin, nuk i ka dalë inati