MENU
klinika

Mediat spanjolle janë të sigurta

Ja ku do të transferohet Sadiku!

01.07.2019 - 21:49

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku nuk do të vazhdojë të jetë më pjesë e Levantes në Spanjë.

Trajneri Paco Lopez nuk e do në skuadër dhe elbasnasi po kërkon për ekip të ri.

Mediat spanjolle janë të bindura se sulmuesi i Shqipërisë do të firmosë në Turqi me skuadrën e Trabzonspor-it.

Marrëveshja ndërmjet klubit turk dhe Sadikut është arritur, por nuk ka ende dakordësi mes dy klubeve.

Levante kërkon të përfitojë shumë nga shitja e Sadikut, ndërsa turqit nuk duan të shpenzojnë shumë për kartonin e tij duke llogaritur dhe rrogën e majme të shqiptarit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Tani kemi një skuadër..."

Reja paralajmëron ndryshime të mëdha!