MENU
klinika

Publikohet fotoja e rrallë!

Jo e kuruar si gjithnjë, ja si duket Ajola Xoxa në të vërtetë!

15.07.2019 - 15:34

Ajola Xoxa njihet për paraqitjen e saj elegante si gjithnjë!

Ajo e kuron gjithnjë look-un dhe na duhet të themi se e shohim gjithnjë tepër në formë në fotot që publikon në rrjetet sociale apo ato të shkëputura nga eventet publike në të cilat merr pjesë.

Por si duket Ajola në përditshmëri?

kolana e librave

Burimet e kanë fotografuar Ajolën në rrugët e Tiranës dhe bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës dukej plot elegancë dhe e veshur me shumë shije.

Me flokët e kapur bisht dhe një kufje në vesh, Ajola dukej mjaft në formë dhe e buzëqeshur! 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN