MENU
klinika

Gati transferimi me parametra 0

Juventus nuk ndalet/ Tjeter goditje me ‘low cost’

12.07.2019 - 20:39

Pasi finalizoi transferimet e Aaron Ramsey, Adrien Rabiot dhe legjendës së klubit Gianluigi Buffon, Juventus është një hap larg një tjetër afrimi me parametra zero.

Sipas raporteve në Itali, klubi është gati të firmosë me Hamza Rafia, një talent franko-tunizian kontrata e të cilit me Lyon sapo ka përfunduar.

konica sportkonica sport mobile

Juvhtë gati të nënshkruajë me Rafia me asnjë kosto transferimi, përveç rrogës së lojtarit.