MENU
klinika

Nuk ndalen surprizat!

Këngëtari juaj i preferuar në “Sunny Hill Festival”!

04.07.2019 - 12:17

Në Sunny Hill Festival surprizat nuk ndalen!

Pas lajmit se Dua Lipa do të sjellë në Prishtinë DJ-in e famshëm Calvin Harris dhe këngëtaren Miley Cyrus, një tjetër surprizë na vjen nga radhët e artistëve shqiptarë!

Në festivalin që do të mbahet më datat 2,3 dhe 4 gusht, do të performojnë edhe Ledri Vula, Kida dhe Njomëza me Gashin.

Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë në Sunny Hill festival do të jetë edhe këngëtari Yll Limani dhe u konfirmua pjesëmarrja e tij.

“Mos mungoni në ‘Sunny Hill Festival”, mezi po pres”, ka shkruar Ylli pranë postimit me të cilin e konfirmoi pjesëmarrjen.

Mjaftohemi vetëm me emrat e artistëve kaq të mëdhenj që do të jenë pjesë e këtij festivali, për të kuptuar lehtazi se kocerti do të bëjë goxha bujë. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN