MENU
klinika

Qenka rritur!

Kim Kardashian publikon foton e fëmijës së saj të katërt

11.07.2019 - 15:30

Në muajin maj të këtij viti, Kim Kardashian u bë nënë për herë të katërt.

Ndryshe nga herët e tjera, Kim zgjodhi që vogëlushin të mos e bëjë shumë pjesë të mediave dhe deri më tani nuk kishte publikuar ende një imazh të plotë të tij.

Por, së fundmi ajo vendosi që të ndajë me ndjekësit e saj një foto shumë të ëmbël të Psalm,

Në foto vogëlushi shfaqet mjaft i ëmbël teksa buzëqesh para aparatit.

kolana e librave

Kjo foto ka tërhequr vëmendjen e fansave, të cilët e krahasojnë vogëlushi me motrës së tij, Chicago. Ata shprehen se dy fëmijët e vegjël të Kim kanë të njëjtat tipare dhe duket sikur kanë lindur nga e njëjta nënë.

Psalm tani është 2 muajsh dhe duket sikur koha për të ka ecur shumë shpejt, madje as Kim nuk e beson dot se kur ai u rrit.