MENU

Qenka rritur!

Kim Kardashian publikon foton e fëmijës së saj të katërt

11.07.2019 - 15:30

Në muajin maj të këtij viti, Kim Kardashian u bë nënë për herë të katërt.

Ndryshe nga herët e tjera, Kim zgjodhi që vogëlushin të mos e bëjë shumë pjesë të mediave dhe deri më tani nuk kishte publikuar ende një imazh të plotë të tij.

Por, së fundmi ajo vendosi që të ndajë me ndjekësit e saj një foto shumë të ëmbël të Psalm,

Në foto vogëlushi shfaqet mjaft i ëmbël teksa buzëqesh para aparatit.

Kjo foto ka tërhequr vëmendjen e fansave, të cilët e krahasojnë vogëlushi me motrës së tij, Chicago. Ata shprehen se dy fëmijët e vegjël të Kim kanë të njëjtat tipare dhe duket sikur kanë lindur nga e njëjta nënë.

Psalm tani është 2 muajsh dhe duket sikur koha për të ka ecur shumë shpejt, madje as Kim nuk e beson dot se kur ai u rrit.

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë