MENU
klinika

Zbuloni emrin...

Konfirmohet anëtari i fundit i jurisë së Këngës Magjike

17.07.2019 - 15:23

Këtë vit, fesivali i Këngës Magjike, i cili pritet të nisë në vjeshtë, do të sjellë ndryshime të mëdha si në përmbajtje, ashtu edhe në mënyrën e votimit për këngëtarët.

Deri tashmë ishin zbuluar vetëm 4 emra të anëtarëve të jurisë së këtij viti: Arben Skënderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi.

Burimet kanë konfirmuar emrin e pestë dhe të fundit i cili do të jetë pjesë e jurisë së festivalit.

kolana e librave

Antari i pestë , i cili do t’i bashkohet kolegëve në votim, do të jetë Enkel Demi.

Juria do të vendosë për fatin e të rinjve në “Best New Artist”, si dhe do të marrë pjesë në votimin final për të përzgjedhur fituesin e edicionit të këtij viti.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN