MENU
klinika

Epo më në fund dikush....

Koreografja e njohur shqiptare pranon hapur ndërhyrjen estetike

17.07.2019 - 13:27

Në botën e madhe të showbizit vihet re një tendencë e jashtëzakonshme për të kryer ndërhyrje kirurgjikale, kjo sepse tashmë, mund të themi se është kthyer në trend!

Këtë javë në emisionin “Doktor Plastik” do të jetë pjessë koreografja e njohur shqiptare Kozeta Bakiu.

Në promon e emisionit ajo tregon se dëshiron që të bëjë një ndërhyrje në bark, për të hequr kilet e tepërta.

kolana e librave

 

Pa asnjë kompleks, koreografja do të tregojë para kamerave të gjithë procesin dhe në fund do të shohim edhe rezultatin. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN