MENU
klinika

Çfarë po ndodh me jetën e saj?

Kourtney Kardashian shihet e përlotur…

10.07.2019 - 14:10

Nuk mund të qëndronim në hije, pa sjellë një tjetër lajm për ‘Kardashians’ pasi e dimë shumë mirë se sa shumë na intereson çdo gjë rreth tyre.

Pak më parë është publikuar traileri i sezonit të 17-të të ‘Keeping Up With the Kardashians’ dhe që tani disa skena po bëjnë xhiron e rrjetit.

E fundit që po qarkullon është një video e Kourtney e cila është parë e përlotur pak para ditëlindjes së saj të 40-të.

Teksa është duke biseduar më motrën e saj Khloe-n, ajo i tregon se këtë ditëlindje ndihet e paplotësuar dhe se dëshira për të qarë i vjen shumë natyrshëm.

kolana e librave

“Tani jam duke pyetur veten se kush jam unë, ku jam unë në jetën time? Këto pyetje më shkaktojnë ankth”, shprehet Kourtney.

Me sa duket ndarja nga ish-partneri i saj i ka krijuar një boshllëk të cilin nuk po e plotëson dot ende.

Ajo gjithashtu shprehet se në këtë 40-vjetor ndihet shumë e vetmuar dhe nuk është plotësisht e lumtur.

Sezonet e fundit të serialit janë bërë shumë dinamikë, pasi më herët edhe Kylie Jenner dhe Kim Kardashian janë shfaqur duke qarë.