MENU
klinika

Ç'po ndodh?

Kriza politike, Basha zhvillon sot dy mbledhje urgjente

04.07.2019 - 09:52

Gjatë ditës së sotme, kryedemokrati Basha ka thirrur një mbledhje urgjente të Këshillit Kombëtar të PD.

Mësohet se anëtarët e Këshillit morën një SMS nga Basha, ku u kërkohej të jenë ditën e sotme me patjetër në mbedhjen urgjente, në orën 11:45.

Ju njoftojmë që neser date 04-07-2019 ora 11:45 mbahet mbledhje urgjente e Këshillit Kombëtar te PDSH. Ju lutem konfirmoni pjesmarrjen‘, ishte ky mesazhi i dërguar demokratëve nga Lulzim Basha.

Ndërkohë, më herët ditën e sotme, mësohet se Basha fillimisht në orën 10:00 do të ketë një mbledhje me Kryesinë dhe grupin e ish-deputetëve.