MENU
klinika

E tha vetë me gojën e tij...

Kur do të martohet Redon Makashi!?

07.07.2019 - 19:53

Nuk ka program televiziv në të cilin Redon Makashi nuk i shpëton pyetjeve mbi martesën.

I ftuar në “E Diell” në Top Channel Redonit këtë herë herë kureshtja mbi jetën e tij private iu delegua dy miqve të tij të vjetër Elton Deda dhe Aleksandër Gjoka. A e kanë pyetur ndonjëherë ata mbi këtë merak kaq të madh?

“Me miqtë e mi unë nuk flas asnjëherë për këto gjëra edhe pse ata e kanë provuar martesën” u shpreh këngëtari.

“Kur prindërit e mi takojnë Sandrin i kërkojnë që të më flasë dhe e di si përgjigjet ai? – rrëfeu Redoni

kolana e librave

“E di vetë ai”- tha duke qeshur Makashi.

Ai pohoi se ëndrra e tij më e madhe është që të ketë një shtëpi druri në mes të pyllit ku padiskutim do jetojë me njeriun e zemrës.

Ja pra Redoni na e tha me gojën e tij që paska një lidhje dashurie.

Feston 77-vjetorin e ditëlindjes

Mick Jagger, pushime ëndrrash në Toscana

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?