MENU
klinika

Ja sa vota fitoi

LSI humbet Skraparin, fiton kandidati i PS

01.07.2019 - 09:11

LSI e ka humbur përfundimisht Skraparin.

Para pak minutash është mbyllur procesi i votimit, ndërsa është shpalllur fitues, kandidati i PS, Adriatik Mema.

Mema i cili nuk kishte asnjë kundërshatar përballë, mori 4505 vota.

Deri më tani, Skrapari drejtohej nga LSI.

Çfarë duhet të dini nëse udhëtoni drejt Dardhës?

Moti i keq/ Shi e borë në Qarkun e Korçës

Shkundet Pogradeci dhe Elbasani

Sërish lëkundje tërmeti në vend

Ndërron jetë 42-vjeçari në Pogradec

Përfshihet nga flakët kati i dytë i banesës