MENU
klinika

Periudhë e vështirë e jetës time...

Majk flet për jetën private: Zoti më dha shans të dytë

23.07.2019 - 12:25

Majk ka qenë vërtet diskret në lidhje me jetën e tij personale, ndonse lajmet shpesh marin dhenë.

I ftuar nga Ori Nebiaj ai si rrallë herë ka folur për jetën e tij private.

Në një intervistë me Orin, Majk ka treguar për fillimet e karrierës së tij dha atë që ai e konsideon “shans të dytë nga Zoti”.

 

kolana e librave

“I jam fal Zotit çdo natë, i jam lutur për një mundësi të dytë, se e kisha të parin por isha shumë i ri dhe nuk dija si ta menaxhoja. Kur isha 19 vjeç nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin, e kuptoja që nuk isha as për koncerte, për asgjë. Aty kam kaluar një periudhë të vështirë të jetës time”, ka treguar reperi.

Më tej ai ka shtuar se momentalisht është single dhe nuk ka ndërmend të krijojë një marrëdhënie të re.

Ai tha se po përkushtohet me sa mundet në rritjen e djalit të tij, Roan.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!