MENU
klinika

Për çfarë bisedojnë?

Marcelo zbulon mesazhet sekrete me Ronaldon!

01.07.2019 - 21:01

Marcelo ka dhënë një deklaratë mjaft interesante në lidhje me marrëdhënie e tij me trajnerin e Real Madrid-it, Zinedine Zidane.

“Jam shumë i afërt me të. E kam si një vëlla të madh. Jam shumë i lumtur që u rikthye, jo se po luaj unë, por për të pasur gëzim dhe lumturi”.

Ai ka komentuar edhe përjashtimin e tij nga skuadra e Brazilit që po luan në Kupën e Amerikës.

“Mungesa ime është një pyetje e mirë. Kam punuar gjithmonë të jem pjesë e kombëtares dhe nëse trajneri zgjedh një lojtar tjetër, më mbetet që të punoj vetëm fort. Të vesh fanellën e kombëtares është një nga qëllimet e mia”.

Marcelo ka folur dhe në lidhje me një rikthim të mundshëm të Ronaldos.

“Një shaka e bukur. Kur flasim, nuk flasim për futboll, kemi gjëra më të rëndësishme për të folur, ne flasim për fëmijët tanë që gjithashtu luajnë futboll”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Bernabeu" pret galaktikun e radhës

Reali i pandalshëm/ Nesër një tjetër prezantim!

Blerje të mëdha për italianin

Ja si do te jetë Juventusi i Sarrit!