MENU
klinika

Mosmarrëveshje familjare?

Mbretëresha Elizabeth mungon në pagëzimin e djalit të Meghan

06.07.2019 - 17:12

Djali i Meghan Markle dhe Princ Harry do të pagëzohet ditën e sotme në një ceremoni private në faltoren ‘St George’ në kështjellën Windsor.

Mësohet se Mbretëresha Elizabeth nuk do të jetë prezente.

Gjithashtu mësohet se edhe Princi Charles do të mungojë në këtë ditë të rëndësishme.

Gazetarja shprehet se shkak për mungesën janë bërë angazhimet e rëndësishme mbretërore. Ditën e sotme Archie mbush 2 muaj, prandaj edhe është zgjedhur kjo datë për pagëzim.

Fotot e ceremonisë private pritet të publikohen pak ditë pas pagëzimit.