MENU
klinika

Tabela

Mbyllet numërimi në Fier, Subashi rrëmben mandatin e dytë

01.07.2019 - 12:52

Edhe në Fier është mbyllur numërimi i votave në të 266 kutitë e votimit.

Në krye të Bashkisë Fier është konfirmuar për herë të dytë Armando Subashi me 38 898 vota.

Kujtojmë që Subashi ka qenë i vetëm në këto votime.

Gjatë ditës së djeshme, pasi hodhi votën në kuti, doli me thirrje për qytetarët “Merrni pjeseë në votime dhe votoni për kë t’ju dojë zemra”.