MENU

Ja si e kuptuam...

Meghan dhe Kate u pajtuan? Fotot qenkan thjesht skenar!

13.07.2019 - 15:44

Dalja e parë publike e Archie-t… Pajtimi i Kate dhe Meghan…Vizita e dy kunatave Kate Middleton dhe Meghan Markle…

Të gjitha të sipërpërmenduar, lehtazi na duken tepër të mirëmenduara.

Fotot e publikuara pak ditë më parë të cilat bënë xhiron e rruzullit mund të jenë tërësisht të orkestruara.

Një biograf i familjes mbretërore i quajtur Duncan Larcombe beson se fotot janë të mirëmenduara dhe kjo, kuptohet pikërisht sepse siç tha ai:

“Në ndeshjet e polos, dihet që do të ketë fotografë.”

Aq më tepër kur ndeshen dy vëllezërit Harry dhe William.

Vizita e dy kunatave Kate Middleton dhe Meghan Markle ishte e palajmëruar zyrtarisht, duke ngjallur kurreshtje të menjëhershme për fotot e publikuara fare pak minuta pasi ato mbërritën në fushën e polos së Wokingham-it. 

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur