MENU
klinika

Foto

Moderatorja shqiptare ‘përvesh mëngët’ dhe mjel dhinë

21.07.2019 - 15:37

Aktorja dhe moderatorja e Rudina Dembacaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit një eksperiencë të re dhe të guximshme.

Ajo ka shkuar me pushime në fshat dhe atje është shfaqur duke mjelë një dhi.

kolana e librave

“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi”, shkruan Dembacaj.

Të menjëhershme kanë qenë reagimet e vajzave të ekranit me komentet ndaj saj.