MENU
klinika

Pas bashkëpunimit në muzikë...

Ndahet krejt papritur çifti i njohur i showbiz-it shqiptar

11.07.2019 - 16:57

Baby G zbuloi se ishte më e dashuruar se kurrë.

Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Lim Hoti, i cili është një artist i ri në tregun muzikor.

Pas bërjes publike të lidhjes së tyre dyshja nuk fshiheshin më, madje pak javë më parë ata hodhën në treg projektin e përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin “Pretty gangster” dhe flet për historinë e tyre të dashurisë.

kolana e librave

 

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku, megjithatë pas saj është vënë re se marrëdhëniet mes tyre nuk janë aspak mirë.

Burimet shkruajnë se ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe Baby G ka fshirë nga Instagram-i të gjitha postimet që kishte më të.

Të jetë kjo një ndarje mes tyre apo ndoshta thjesht një ngacmim mediatik?! 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNZbulon vendin e famshëm që ka zgjedhur të jetojë

Renato Mekolli do largohet nga Shqipëria

Kishte pasuri 6 miliardë dollarë

Ndërron jetë “mbreti i Kumarit”

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”