MENU

Pas bashkëpunimit në muzikë...

Ndahet krejt papritur çifti i njohur i showbiz-it shqiptar

11.07.2019 - 16:57

Baby G zbuloi se ishte më e dashuruar se kurrë.

Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Lim Hoti, i cili është një artist i ri në tregun muzikor.

Pas bërjes publike të lidhjes së tyre dyshja nuk fshiheshin më, madje pak javë më parë ata hodhën në treg projektin e përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin “Pretty gangster” dhe flet për historinë e tyre të dashurisë.

 

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku, megjithatë pas saj është vënë re se marrëdhëniet mes tyre nuk janë aspak mirë.

Burimet shkruajnë se ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe Baby G ka fshirë nga Instagram-i të gjitha postimet që kishte më të.

Të jetë kjo një ndarje mes tyre apo ndoshta thjesht një ngacmim mediatik?! 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë