MENU
klinika

Detaje nga këngëtarja

Nënë për herë të dytë? Çiljeta flet për herë të parë

06.07.2019 - 17:24

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka dhënë një intervistë, ku ka folur për jetën e saj private, dashurinë dhe planet për fëmijët!

E pyetur për dashurinë, këngëtarja shprehet se tani ka gjithçka që dëshiron të ketë në jetë!

Ajo ka folur hapur edhe për planet e saj për ta bërë Fernandon me një vëlla ose motër, dhe për të pasur shumë fëmijë në të ardhmen!

“Pa diskutim që po kam qenë vajzë e vetme dhe e kam vuajtur këtë pjesë kështu që kam dëshirë që në jetën time të kem shumë fëmijë, kështu që në të ardhmen si dihet asnjëherë”!

“Ndihem e plotsuar dhe e lumtur për mua kjo është e rëndëishme një femër kur ndihet e lumtur dhe e plotësuar ka çdo gjë”.

Çiljeta është përfolur për marrëdhënien e saj me futbollistin Alban Hoxha, madje dhe për kriza, por me sa duket paskan qenë fjalë të kota!