MENU

Vip-at nuk ja dalin dot pa të...

Niko Komani, ikona e modës shqiptare!

12.07.2019 - 16:54

Vajza, e keni parasysh që çdo ditë mendojmë për veshjen e rradhës? 

Epo sërish çdo ditë do të na duhet të hapim instagramin e stilistëve më të mirë, për të parë këshillat e vlefshme të tyre…Por ne e dimë mjaft mirë se cili është i preferuari i juaji, ndaj ja ku po vimë me më të rejat nga ai…Po flasim pë ikonën e stilimit në Shqipëri, ai i cili njeh dhe nuk njeh rregulla, ai që e krijon vetë modën, ndoshta herë herë edhe duke paraprirë stilistët e huaj…Niko Komani!

Niko Komani është një nga stilistët me të pëlqyer nga personazhet e njohur të ekranit apo edhe nga artistët të cilët i besojnë atij shpeshherë daljet e tyre publike apo kurimin e klipeve muzikore.

Niko është edhe aq i drejtpërdrejtë dhe kritik kur bëhet fjalë për paraqitjen e jashtme, pasi nuk të fal asnjë detaj.
Se fundmi na janë servirur nga artistet shqiptarë shumë këngë të reja, ku pervec këngës janë komentuar shumë dhe veshjet e tyre.

Dhe te gjitha këto veshje kanë një emër : NIKO KOMANI
Së fundmi, stilistin e kemi parë të bashkëpunojë me këngëtaret Ardian Bujupi, Ronela Hajati, Poni, Enca, etj.. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN