MENU
klinika

Një bashkëpunim po vjen...

Nora Istrefi nuk ndalet! Ajo është gati për hitin e radhës

23.07.2019 - 13:48

Nora Istrefi ka vendosur që kohët e fundit të jetë paksa ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në muzikë.

Ajo tanimë ka gati bashkëpunimin e radhës dhe duket se edhe këtë herë do të godasë më zgjedhjen e saj.

Burimet bënë me dije se këngëtarja ka bashkëpunuar sërish me këngëtarin Irkenc Hyka për një këngë, e cila pritet të publikohet së shpejti.

Vetëm pak muaj më parë Nora dhe Irkenci publikuan bashkëpunimin e tyre të parë me këngën “Tymi i dashnisë 2” dhe kënga u pëlqye shumë nga publiku.

kolana e librave

Ata kanë përfunduar xhirimet e klipit dhe thuhet se muzika do të jetë shumë ritmike.

“Tymi i dashnisë” shkaktoi edhe një debat midis dy artistëve, pasi kënga që në versionin e parë duhet të ishte në bashkëpunim me Norën, megjithatë duket se keqkuptimi është zgjidhur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Publikimi, në fund të marsit

Bashkëpunimi i parë i motrave Istefi


“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!