MENU
klinika

Ja si duket në të vërtetë...

Nuk do e njihni, Loredana fotografohet pa make up

22.07.2019 - 13:48

Rap – artistja Loredana Zefi është mjaft e pëlqyer nga publiku. 

Ajo akoma është në qendër të vëmendjes për shkak se para pak muajve e kishte mashtruar një çift zviceran nga Valais me plot 700,000 mijë franga.

Krahas karrierës muzikore, ajo komentohet tejet shumë edhe për dukjen, pasi në të shumtën e kohës shfaqet me makijazh.

kolana e librave

Biondja së fundmi ka publikuar disa imazhe në, Instagram, teksa tregon dukjen natyrale për të gjithë fansat e saj.

Mirëpo, kjo nuk e ka ndaluar këngëtaren Zefi që të vazhdojë me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme edhe në Gjermani.

Vetëm para pak ditëve ajo publikoi listën e koncerteve, ku pritet të performojë bashkë me bashkëshortin e saj, Mozzik.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN