MENU
klinika

Publikon video!

Olta Gixhari e dashuruar, konfirmon lidhjen

04.07.2019 - 14:57

Mbrëmjen e kaluar aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari ka publikuar një video në Instagram, e cila po komentohet shumë në mediat rozë.

Teksa pozonte para aparatit, videon e postuar e shoqëronte me komentin: “E bërë nga dashuria ime”.

Menjëherë pas kësaj qarkulloi lajmi se aktorja është në një histori dashurie, por marrëdhënien e saj ka vendosur ta mbajë larg mediave.

Olta tregoi se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej mjaft tërheqëse ishte shkrepur nga partneri i saj.

Olta është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj personale.

Aktorja po e shijon historinë e saj të dashurisë larg syrit të mediave dhe për identitetin e partnerit të bukuroshes duket se do të na duhet të presim edhe pak. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN