MENU
klinika

FOTO

Pamje të pazakonta, mjegulla “pushton” bregdetin e Durrësit

05.07.2019 - 12:00

Bregdeti i Durrësit ka dhuruar sot pamje të pazakonta.

Pushuesit kanë mbetur të habitur nga panorama që iu ka ofruar sot plazhi i Durrësit.

Si në filma, një mjegull e madhe ka rënë mbi det, duke limituar pamjet e duke veshur me mister të gjithë detin.

Megjithatë kjo gjë nuk i ka ndalur pushuesit të shijojnë të premten dhe të tjerë akoma të prenotojnë për të kaluar fundjavën në bregdet.