MENU
klinika

Italia, gati për të!

Parajsa gjendet në shtëpinë e re të Kejvinës!

11.07.2019 - 15:01

Parajsa është shtëpia e re e Kejvina Kthellës në Itali.

Kejvina Kthjella u largua nga “Xing me Ermalin” në mars dhe, siç zbuloi Ermali asokohe, do ta shikojmë në një projekt televiziv në një prej televizioneve më të rëndësishme italiane.

Ajo gjendet në Milano, ku ndodhen edhe selitë e Mediaset.

Ish- velina publikoi në Instagram imazhe të shkrepura në shtëpinë e saj të re në Milano, ku ka shkuar të jetojë prej disa muajsh teksa pritet projekti i saj i ri televiziv në median italiane.

Ajo publikoi dy foto nga kuzhina dhe duket e një stili minimalist e komod arredimi.

Kejvina publikoi gjithashtu një video duke kërcyer në dhomën e ndenjes, gjithashtu e arreduar me tone të çelëta.  

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Demika i tha të gjitha

Wow! Tayna bashkëpunim me Maluma-n!

"Tani mund të vdes në paqe”

U takua me Maluma-n, Kejvina rrëfen detajet!


Falenderimi që preku zemrat e të gjithëve

Rezarti flet për sëmundjen e rëndë të nënës

"Çdo herë që shoh një blic, më shfaqet kujtimi më i keq i jetës..."

Princ Harry tregon presionin e mediave në jetën e tij

Këngëtari tregon si humbi shtëpinë

Endri Prifti në “kurthin” e lojërave të fatit