MENU
klinika

Fotoja që i tha të gjitha

Prisni pak! Rihanna është shtatzënë?!

01.07.2019 - 12:14

Rihanna është sërish në qendër të vëmendjes nga ana e fansave e kjo nuk na habit më.

Ajo që tenton të na habisë është gjitnjë arsyea se se…Këtë herë vimë me disa dyshime për të e kjo për shkak të dy fotove që postoi dy ditë më parë në Instagram.

Këngëtarja duket qartë se është përpjekur të mbulojë barkun e kjo i bëri njerëzit menjëherë të mendojnë se Rihanna mund të jetë shtatzënë.

Në njërën prej dy fotove me fustanin kuq e zi, Riri i mban duart mu përpara barkut dhe sikur të mos mjaftonte, aty duket një si gungë mu tek pjesa e fundme e barkut.

Shtoji kësaj faktin se Riri ka folur hapur tashmë për lidhjen me miliarderin arab Hasan Jameel, duke u shprehur se ndihet e dashuruar, nuk ka asnjë arsye përse diçka e tillë nuk do të ndodhte. Ashtu siç mund të mos jetë e vërtetë.

Riri dhe Hassan u kapën disa javë më parë nga paparacët, gjatë disa ditëve pushimi në bregdetin italian bashkë me familjen e tij. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN